KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 3818525
nr 381 8525
Gravyrer
2 st, 1800-tal, handkolorerade
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 oktober 2005